Цимбалів яр


Цимбалів яр — історична місцевість та вулиця на Деміївці. Пролягає вздовж вулиці Цимбалів Яр та охоплює низку прилеглих до нього вулиць і провулків (в тому числі Бойову вулицю, Інгульський, Райгородський провулки, більшу частину провулків Уральського і Цимбалів Яр). Прилягає до місцевостей Деміївка і Добрий Шлях (межує з ними по Листопадній вулиці та Уральському провулку) - читати далі...
Матеріал із Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Цимбалів Яр. Місцевість, поселення в Голосіївському районі. Пролягає вздовж вулиціЦимбалів Яр та охоплює низку прилеглих до нього вулиць і провулків (в томучислі Бойову вулицю, Інгульський, Райгородський провулки, більшу частинупровулків Уральського й Цимбалів Яр). Прилягає до місцевостей Деміївка й ДобрийШлях (межує з ними по Листопадній вулиці та Уральському провулку). Назва — від господарів кількох садиб у Цимбаловому Яру — Цимбаленків. Цимбалів яр відомий ізкінця ХІХ століття й відтоді забудовується приватними малоповерховими будинками(найінтенсивніший період забудови — 1930—50-і роки.
Джерело - Пономаренко Л. А., Різник О. О. Київ. Короткий топонімічний довідник.Довідкове видання. - К.: Видавництво «Павлім», 2003. — С. 111.